Oficiálne Fórum Herného Portálu GPlay.sk

DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Vzorová Žiadosť

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
kybercraft
Vedenie
Vedenie

Počet príspevkov : 17

OdoslaťPredmet: Vzorová Žiadosť   St október 11, 2017 9:46 am

Vzor o žádost o práva

Název: Název serveru kde chcete požádat o administrátora

Ahoj, rád by som požádal o admin práva na Jailbreaku #1.

Nick v hre : kybercraft

Odkaz na váš hlstatsx : http://hlstatsx.gsp-europe.net/hlx_33610/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6

Aktivita na servery : 4-6 hodín denne

Věk : 16

Steam nick : kybercraft

Steam ID : ------------

Nějaké bany nebo prohřešky: Ano pár banů už bylo hlavně za nadávky do rodiny ale uvědomil jsem si svoje chyby a snažil jsem se je napravit.

Niečo o sebe : Ahoj, jmenuju se Jarmil ale přátelé mi říkají Jarmilka, rád trávím spoustu času s kamarády venku mezi moje nejčastější koníčky patří hlavně sbírání kaštanů a poštovních známek, také rád si zahraju s kamárady na vašem Jailbreak serveru protože je tam velká zábava :-).

Proč by jsem se chtěl stát adminem na BL : Jelikož už mě nebaví se dívat na Milana jak kazí ostatním hráčům hru a tomu bych rád omezil a nastavil na serveru dennodenní pořádek.

Doufám že zanecháte jen samé kladné verdikty děkuji . A přeju vám překrásný zbytek dne
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi

Vzorová Žiadosť
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Oficiálne Fórum Herného Portálu GPlay.sk :: Counter Strike 1.6 :: Nábory Adminov-
Prejdi na: